Petr Řihák, AutodopravaHlavní 73/53, 696 04 Svat. Mistřín tel./fax: 518 620 055, www.rihak.autodoprava.com

Zemní práce

Zajišťujeme kvalitně provedené zemní a výkopové práce malého a středního rozsahu vlastní technikou.

  • Úprava terénů, zasypávání výkopů
  • Zemní práce pro výstavbu domů, parkovišť a různých ploch
  • Příprava území pro výstavbu obytných a průmyslových objektů
  • Skrývka ornice a přesun zeminy
  • Hloubení základů pro sklepy, garáže, rodinné domky a průmyslové objekty
  • Výkopové práce pro jímky, septiky a bezény
  • Výkopové práce pro rozvod všech inženýrských sítí
  • Výkopové a přípravné práce pro stavby
  • Výkopové práce pro kolektory tepelných čerpadel a čističky odpadních vod

Hlavní lokalitou naší působnosti je převážně hodonínsko oblast kyjova.

Práci provádíme vždy podle Vašich požadavků a zadání. O kvalitě služeb a dlouholeté zkušenosti, nejlépe vypovídají naše reference.

Zemní práce pro firmy i jednotlivce

Výstavba rodinných domů, průmyslových objektů, firemních sídel, parkovišť nebo sportovních areálů se neobejde bez zemních prací. Hledáte-li spolehlivého partnera pro svůj projekt, obraťte se s důvěrou na firmu Řihák ze Svatobořic-Mistřína u Kyjova. V oboru zemních prací máme dlouholeté zkušenosti, pracujeme kvalitně, dodržujeme termíny, nabízíme příznivé ceny. Zajistíme zemní práce pro výstavbu obytných i komerčních objektů, provedeme úpravu terénu, zasypání výkopů a prohlubní. Odvezeme a přivezeme zeminu, písek, štěrky a další materiál podle potřeby. Působíme zejména v oblasti Uherské Hradiště – Hodonín – Břeclav – Brno, nabízíme služby v celém Jihomoravském kraji.

Výkopové práce a hloubení základů

Stavíte bazén, potřebujete uložit vodovodní potrubí nebo vyhloubit základy pro stavbu garáže? Firma Řihák vám zajistí veškeré výkopové práce rychle, kvalitně a v dohodnutém termínu. Provádíme výkopové práce pro výstavbu jímek, septiků a bazénů i pro pokládku inženýrských sítí. Zajistíme přípravné práce a úpravy terénu pro stavby – vyhloubíme základy pro rodinné domy, garáže, sklepy, průmyslové a zemědělské budovy. Zajišťujeme rovněž výkopové práce pro kolektory tepelných čerpadel a čističky odpadních vod. Služby nabízíme jednotlivcům, obcím, firmám a organizacím.

Demolice staveb a zpevněných ploch

Koupili jste lukrativní pozemek se stavbou k demolici? Chystáte se k zásadní rekonstrukci průmyslového areálu, nebo potřebujete odstranit zpevněný či betonový povrch? Firma Řihák provádí veškeré demoliční práce na obytných i průmyslových budovách i bourání betonových a jinak zpevněných ploch. Nabízíme provedení demolice zděných a betonových objektů hydraulickým kladivem. Veškerý materiál podle vašich požadavků odvezeme vlastní autodopravou. Disponujeme všestranným technickým vybavením pro různé druhy demoličních prací a souvisejících činností. 

Kontakt

Autodoprava - Řihák, s.r.o.
IČ: 27678008
ul. Hlavní 73/53
696 04
Svatobořice Mistřín

Mobil: 777 620 420
Tel/Fax: 518 620 055
Web: www.rihakpetr.cz
Mail: rihaksv@seznam.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies