Petr Řihák, AutodopravaHlavní 73/53, 696 04 Svat. Mistřín tel./fax: 518 620 055, www.rihak.autodoprava.com

Autodoprava

Komplexnost námi nabízených služeb dokazuje i činnost v oblasti Autodopravy. K zemním pracem nabízíme rovněž odvoz sutí a materiálů, přepravu všech materiálů a logistickou činnost.

 V rámci autodopravy Vám dále nabízíme pronájem přepravních kontejnerů vhodných pro sypké směsy a domovní odpad.

Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky či e-mailem.

Nákladní autodoprava rychle a spolehlivě

Na Hodonínsku, v Uherském Hradišti, Břeclavi, Brně a okolí nabízíme nákladní autodopravu pro dovoz a odvoz stavebních materiálů, zeminy i odpadů. Firma Řihák ze Svatobořic-Mistřína u Kyjova poskytuje služby nákladní autodopravy v rámci zakázek na zemní a výkopové práce i samostatně. Disponujeme vlastní technikou a rozsáhlým vozovým parkem. Nabízíme profesionální služby za příznivé ceny, máme dlouhodobé zkušenosti. Zajistíme logistiku, přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Pracujeme sedm dní v týdnu, vyjdeme vám vstříc.

Zemní a výkopové práce včetně autodopravy

V rámci zakázek a na zemní a výkopové práce se soustředíme na přepravu zeminy, suti, písku, štěrků. Dopravíme veškerý stavební materiál na vaši stavbu – přepravujeme písek, štěrk, zeminu, recykláty i hutní materiály. Odvezeme a uložíme sutě, beton z demolic, stavební odpad i domovní odpad. Vše odvezeme na skládku určenou pro daný materiál. Máme všechna potřebná oprávnění pro autodopravu i nakládání s odpady. Dbáme na šetrný přístup k životnímu prostředí.

Pronájem přepravních kontejnerů

V rámci služeb nákladní autodopravy nabízí společnost Řihák také pronájem přepravních kontejnerů. Kontejnery na stavební odpad, domovní odpad, sypké směsi apod. přistavíme na určené místo a po naplnění odvezeme podle vašich požadavků na skládku. Nabízíme vám přistavení a pronájem kontejnerů v Hodoníně, Uherském Hradišti, Břeclavi, Brně a okolí, působíme na celé jižní Moravě.

Odstraňování a odvoz přírodních materiálů

Díky vlastní výkonné technice a komplexnímu pojetí našich služeb v oblasti zemních prací a autodopravy můžeme nabídnout i kvalifikovanou pomoc při odstraňování materiálu po přírodních kalamitách a živelních pohromách. Zajišťujeme odstraňování a odvoz sněhu, odvoz zeminy, likvidaci následků povodní, přívalových dešťů, sesuvů a propadů půdy. Odstraníme pařezy a další přírodní překážky.

Kontakt

Autodoprava - Řihák, s.r.o.
IČ: 27678008
ul. Hlavní 73/53
696 04
Svatobořice Mistřín

Mobil: 777 620 420
Tel/Fax: 518 620 055
Web: www.rihakpetr.cz
Mail: rihaksv@seznam.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies